HASSAN BJÖRNSTRÖM. Lodjur med byte, olja på duk, signerad.

153727. HASSAN BJÖRNSTRÖM. Lodjur med byte, olja på duk, signerad.

54 x 65 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 65 cm.

Antal besök: 1 815