MATSALSGRUPP 7 delar, rokokostil, 1900-tal.

153665. MATSALSGRUPP 7 delar, rokokostil, 1900-tal.

4 stolar.
2 karmstolar.
Bord ovalt, längd 134 bredd 99,5 höjd 75 cm + 2 iläggsskivor á ca 50 cm.

Slitage, fläckar, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 stolar.
2 karmstolar.

Antal besök: 1 275