KRANAR, 4-stycken, mässing, 1900-tal.

1536642. KRANAR, 4-stycken, mässing, 1900-tal.

Höjd 14-17 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14-17 cm.

Slitage.

Antal besök: 282