HÖRNHYLLA med låda i alm, 1800-talets slut.

153627. HÖRNHYLLA med låda i alm, 1800-talets slut.

Höjd 69 cm
Djup 14 cm respektive 71 cm
Bredd 44 cm.

Mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 69 cm
Djup 14 cm respektive 71 cm
Bredd 44 cm.

Mindre skador.

Antal besök: 1 240