FÅTÖLJER, ett par, 1920-30-tal.

153619. FÅTÖLJER, ett par, 1920-30-tal.

Stomme av betsad björk. Svängda ben. Stoppad sits med grå klädsel.

Slitage, klädsel med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, klädsel med fläckar.

Antal besök: 956