KANDELABRAR 1 par, nysilver, 1900-tal.

153605. KANDELABRAR 1 par, nysilver, 1900-tal.

För ett eller tre ljus vadera.
Höjd ca 40 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 40 cm.

Slitage.

Antal besök: 825