Fast stoppad sittdynor med lösa plymåer, sammet. Dragkedjor på plymåer och kuddar. Mattlackerad stomme.
3 st lösa moduler, går att bygga ihop som man vill.
1 st modul: längd ca 160 cm, bredd 96 cm, höjd 42 cm
1 st modul: längd 150 cm, bredd 96 cm, höjd 42 cm
1 st modul: längd 155 cm, bredd 150 cm, höjd 42 cm
Medföljer fästen.
Bruksskick, fläckar förekommer, repor/märken i stomme förekommer.
Medföljer fästen.