RAMON PUJOLÀ. Lantlig utsikt.

RAMON PUJOLÀ. Lantlig utsikt.
1535888. RAMON PUJOLÀ. Lantlig utsikt.

Olja på duk limmad på kartong
signerad
26x34,5 cm.

I gott skick. Lackerad träram. Ej undersökt utanför ramen.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk limmad på kartong
signerad
26x34,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 724