STOLAR, 3 st, Björn Alge, Lindlöfs interiör, 1900-talets senare hälft.

153587. STOLAR, 3 st, Björn Alge, Lindlöfs interiör, 1900-talets senare hälft.

Teak, stålrör. Stämplade på sitsens undersida.

Skrapmärken och rispor i träet. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 8 711