ARVID KNÖPPEL. Älg, gips, signerad.

153585. ARVID KNÖPPEL. Älg, gips, signerad.

Längd ca 26 cm. Höjd ca 21 cm.

Slitage, märken, skador, lagning, retuscher.

Arvid Knöppel (1892–1970)

Gör en kostnadsfri värdering!

Arvid Knöppel (1892–1970)

Antal besök: 3 098