SÄNGBYRÅER 1 par, 1900/2000-tal.

153552. SÄNGBYRÅER 1 par, 1900/2000-tal.

Längd 51 bredd 38,5 höjd ca 45,5 cm.

Slitage, fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar, märken.

Antal besök: 645