SIDOBORD, metall, glas, 1900/2000-tal.

153540. SIDOBORD, metall, glas, 1900/2000-tal.

Stomme i gulmetall, glashyllor. Längd 80 bredd 30 höjd ca 60,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 338