VÄGGPENDYL, sengustaviansk stil, 1900-tal.

15349. VÄGGPENDYL, sengustaviansk stil, 1900-tal.

Uret flankerat av sfinxer. Urtavlan märkt Peterson, Stockholm. Höjd 58 cm.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 860