Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
UPPLÄGGNINGSFAT 2 st, flintgods, Rörstrand, Svenska Slott, 1900-tal.
1534771. UPPLÄGGNINGSFAT 2 st, flintgods, Rörstrand, Svenska Slott, 1900-tal.
bredd 23 och 27 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
bredd 23 och 27 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
213