SMYCKEN med mera, silver, 6 delar.

15345. SMYCKEN med mera, silver, 6 delar.

Brosch, Kalevala Koru, stmpl H.K. 813H, Helsingfors, 1946, diameter 4,5 cm.
Fingerbordgar 2 st varan en med stmpl årtal 1930.
Ring, vändbar, 925, utan stämplar.
Brosch, LFA.
Berlockarmband, en berlock stmpl BEH.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brosch, LFA.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 610