Halmstads Auktionskammare
Övrigt
Övrigt
GOLVASKKOPP, vitmetall, 1900-talets senare del.
1534573. GOLVASKKOPP, vitmetall, 1900-talets senare del.
Höjd 68 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 68 cm.
Bruksslitage.
Halmstads Auktionskammare
312