THOMAS FRISK. Olja på duk.

1534438. THOMAS FRISK. Olja på duk.

Hamn. Signerad samt daterad -88. 16x22 cm.

Mindre yytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre yytslitage.

Antal besök: 183