BOKHYLLA, med skåpsdel, jugend, 1900-talets första hälft.

153427. BOKHYLLA, med skåpsdel, jugend, 1900-talets första hälft.

Gråmålad. Längd 112 bredd 38 höjd 161.

Omfattande slitage, färgbortfall, senare bemålning och kompletteringar, sprickor.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 862