VARUSTÄLL, 4 st, 2000-tal.

VARUSTÄLL, 4 st, 2000-tal.
1533967. VARUSTÄLL, 4 st, 2000-tal.

Högsta höjd 190 cm, största bredd 52 cm.

Slitage, någon skada, bräda saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 120