BOKSTÖD, mässing, 1900-tal.

BOKSTÖD, mässing, 1900-tal.
1533912. BOKSTÖD, mässing, 1900-tal.

Bredd 13 cm, höjd 8-10 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 13 cm, höjd 8-10 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 393