VÄGGANSIKTE, keramik, Goldscheider.

1533899. VÄGGANSIKTE, keramik, Goldscheider.

Signerad samt etikettmärkt, höjd 22 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 694