PARTI GLAS, 30 delar, trol Monica Bratt.

153386. PARTI GLAS, 30 delar, trol Monica Bratt.

6 st fat, diameter 17 cm
5 st grogglas, Höjd 12 cm
4 st champagneglas, Höjd 15 cm
9 st snapsglas, Höjd 8,5 cm
6 st likörglas, Höjd 5,5 cm
3 st vattenglas, Höjd 8,5 cm.

Slitage, nagg. Skiftande färgton.
Delar med nagg: 6 st fat, 2 st grogglas, 1 st champagneglas, 3 st snapsglas, 1 st likörglas.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st fat, diameter 17 cm
5 st grogglas, Höjd 12 cm
9 st snapsglas, Höjd 8,5 cm
6 st likörglas, Höjd 5,5 cm
3 st vattenglas, Höjd 8,5 cm.

Antal besök: 1 280