SOFFA, Chippendalestil, Lani, 1900-tal.

1533851. SOFFA, Chippendalestil, Lani, 1900-tal.

Bredd 188 cm. Djup 70 cm. Rygghöjd 81 cm.

Brukslitage. klädsel med ställvis fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 662