ALABASTERTAKLAMPA, 1900-talets första hälft, höjd 50 cm.

153359. ALABASTERTAKLAMPA, 1900-talets första hälft, höjd 50 cm.

Diam 35 cm.

Bruksslitage. Ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diam 35 cm.

Antal besök: 734