BYRÅ, omkring sekelskiftet 1900.

153346. BYRÅ, omkring sekelskiftet 1900.

Höjd 93, längd 82, bredd 44 cm.

Omfattande slitage. Repor, märken, sprickor, färgbortfall. Senare bemålning. Fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 630