Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
HUNDAR 4 st, porslin, Beswick, England 1900-tal.
1533428. HUNDAR 4 st, porslin, Beswick, England 1900-tal.
höjd 19 cm.
mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 19 cm.
mindre bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
178