SNÖSLUNGA, AL-KO Snowline 620 E II, 2000-TAL.

1533420. SNÖSLUNGA, AL-KO Snowline 620 E II, 2000-TAL.

Bensindriven. 230 V elstart. Instruktionsböcker medföljer.

Smärre bruksslitage. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 513