Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Halmstads Auktionskammare
Keramik & Porslin
Europeiskt
MJÖLKKANNA, keramik, tomte på gris, 1900-talets början.
1533353. MJÖLKKANNA, keramik, tomte på gris, 1900-talets början.
Höjd 11,5 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 11,5 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
502