ETUI, silver, mossagat, England, 1750-tal, ostämplat. Total vikt 43 g.

15333. ETUI, silver, mossagat, England, 1750-tal, ostämplat. Total vikt 43 g.

Rikt dekorerat med infälld mossagat. Längd 10 cm.

Bucklor, bristningar. Sprickor i agaten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 200