FÄLLBORD, mahogny, 1900-tal.

1533047. FÄLLBORD, mahogny, 1900-tal.

83x83 cm. Höjd 74 cm.

Fläckar, ytrepor och slitage förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

83x83 cm. Höjd 74 cm.

Antal besök: 202