HANS ARNOLD. Handkolorerad litografi.

1532795. HANS ARNOLD. Handkolorerad litografi.

Oh when the saints go marching in. Signerad. 46x36 cm.

Mindre ytslitage.

Hans Arnold (1925–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Hans Arnold (1925–2010)

Antal besök: 2 388