BARNSTOLAR, 2 st, stål och plast, 50-tal.

153271. BARNSTOLAR, 2 st, stål och plast, 50-tal.

Höjd 60 cm.

Bruksslitage och färgborfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 60 cm.

Bruksslitage och färgborfall.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 521