Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
ARTHUR SAHLÉN. Olja på duk, monterad på pannå, "Ösbysjön", sign och daterad 1905.
153264. ARTHUR SAHLÉN. Olja på duk, monterad på pannå, "Ösbysjön", sign och daterad 1905.
39x25 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
39x25 cm.
Nyköpings Auktionsverk
2 612