Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
VAS, glas, "Drakflygaren", Vicke Lindstand, Orrefors, 1930-tal.
153254. VAS, glas, "Drakflygaren", Vicke Lindstand, Orrefors, 1930-tal.
Utvalt av våra föremålsexperter
Höjd 34 cm.
Obetydligt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 34 cm.
Obetydligt slitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 121