REINHOLD LJUNGGREN. Färglitografi.

1532497. REINHOLD LJUNGGREN. Färglitografi.

Vinterlandskap med hus. Signerad samt numrerad 28/260 ex
32x45 cm.

Mindre ytslitage.

Reinhold Ljunggren (1920–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

32x45 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 147