SERVERING / BARVAGN, rotting, 1940-tal.

1532156. SERVERING / BARVAGN, rotting, 1940-tal.

med frostat glas,

höjd 62 cm, 68 x 54 cm.

hjul med kraftigt slitage, delvis släpp på rotting.

Gör en kostnadsfri värdering!

med frostat glas,

höjd 62 cm, 68 x 54 cm.

Antal besök: 613