KARMSTOLAR, jugend, 1900-talets första kvartal.

153212. KARMSTOLAR, jugend, 1900-talets första kvartal.

Ek. Skuren dekor med äpple på ryggbrickan.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 790