MATTA, orientalisk, Afghan, 1900-talets andra hälft. 141 x 185 cm.

153202. MATTA, orientalisk, Afghan, 1900-talets andra hälft. 141 x 185 cm.

Röd botten färg.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Röd botten färg.

Slitage.

Antal besök: 541