SOFFBORD, Karl Erik Ekselius för JOC Vetlanda, 1900-talets andra hälft.

153194. SOFFBORD, Karl Erik Ekselius för JOC Vetlanda, 1900-talets andra hälft.

Teak. Rund skiva. Fyrdelat underrede. Diameter 110, höjd 56 cm. Ej märkt.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 947