LUNCHLÅDA, plåt, 1950/60-tal.

LUNCHLÅDA, plåt, 1950/60-tal.
1531634. LUNCHLÅDA, plåt, 1950/60-tal.

Ca. 27x14x19 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 27x14x19 cm.

Repor.

Antal besök: 625