PETER DAHL. Färglitografi.

1531095. PETER DAHL. Färglitografi.

Disco, signerad och numrerad 240/300, 90x61 cm.

reva på vänster övre hörn, oramad.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 477