OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Färgetsning.

1531025. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Färgetsning.

Surrealistisk komposition med äpple. Oidentifierad signatur samt numrerad 76/135 ex. Daterad -85. 30x27 cm. Totalmått 62x55 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 185