PEROLOF NILSSON. Etsning.

PEROLOF NILSSON. Etsning.
1531016. PEROLOF NILSSON. Etsning.

Inte så långt från Bringsjö. Signerad samt numrerad 44/50 ex
Daterad -76. 25x33 cm.

Större fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad -76. 25x33 cm.

Större fläck.

Antal besök: 273