PEROLOF NILSSON. Etsning.

PEROLOF NILSSON. Etsning.
1531003. PEROLOF NILSSON. Etsning.

Tåget. Signerad samt numrerad 59/100 ex. Daterad -76
19x24 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

19x24 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 186