PEROLOF NILSSON. Etsning.

1531000. PEROLOF NILSSON. Etsning.

Bolivia. Signerad samt numrerad 2/100 ex. Daterad -78
32x39 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

32x39 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 219