PEROLOF NILSSON. Etsning.

PEROLOF NILSSON. Etsning.
1530987. PEROLOF NILSSON. Etsning.

Från Stenbrottet. Signerad samt numrerad57/101 ex. Daterad -82.
24x17 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

24x17 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 272