PEROLOF NILSSON. Etsning.

PEROLOF NILSSON. Etsning.
1530986. PEROLOF NILSSON. Etsning.

Ur fjärilarnas liv. Nr 1 Stenbrottet. Signerad samt numrerad 1/100 ex. Daterad -80. 19x17 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 422