SILVERSKEDAR, 12 st i Etui.

SILVERSKEDAR, 12 st i Etui.
153092. SILVERSKEDAR, 12 st i Etui.

Kaffeskedar, stämplade B10, 10 cm långa
vikt 103 g.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

vikt 103 g.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 153