MATTA. rölakan, "Nyponblomman", Märta Måås Fjetterström, signerad AB MMF, 212 x 132 cm.

153070. MATTA. rölakan, "Nyponblomman", Märta Måås Fjetterström, signerad AB MMF, 212 x 132 cm.

Tillverkad efter 1941.

Slitage, fransarna med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tillverkad efter 1941.

Antal besök: 2 054