Kalmar Auktionsverk
Keramik & Porslin
Europeiskt
KAFFEKANNA, med lock, porslin "Musselmalet" Kunglig Dansk, 1900-tal.
1530707. KAFFEKANNA, med lock, porslin "Musselmalet" Kunglig Dansk, 1900-tal.
höjd 24 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 24 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
409